HAVÍŘOV ZÍSKAL BRONZ

23. března 2024

V posledním  zápase o bronz Havířov těsně a se štěstím  porazil Olomouc 3:2 a tím dosáhl na bronz.
Úvodní třetina vyšla na výbornou domácímu Havířovu, když před pauzou skórovali  Forgo  a Lauestein, 2:0.
Ve druhé třetině  Bakke  zvýšil  skóre Haviřů na 3:0. To bylo ale jediné pozitivum domácích v druhé třetině, kterým se přestalo dařit.  Olomouc si díky kombinační hře vytvořila mnoho šancí  a jednu proměnila, 3:1.
V závěrečné třetině  pokračovala  tragická hra domácích, kterým se nedařilo a Olomouc se dostávala více do hry. Těsně před závěrem snížili hosté na 3:2 a do závěrečných  sekund se Havířov musel obávat o své vítězství. Naštěstí  tento boj ustál a získal bronz.
V tomto souboji dle mého mínění  nevyhrál ten lepší, protože za svůj výkon by si ten bronz Olomouc rozhodně zasloužila.