I napodruhé s Ostravou vítězně

9. listopadu 2022

Po sobotní výhře na Ostravském ledu si Havíři s Plameňáky opět poradili, tentokrát na domácí půdě 3:1. I tento zápas byl ve znamení neproměňování šanci a ukvapených střel. I v tomto zápase jako první proměnili svou šanci hosté po úniku Hečka, 0:1. Havířov i přes svou převahu nedokázal vstřelit v úvodní třetině branku . Na srovnání se muselo čekat až do 25 minuty kdy srovnal Lauemstein na 1:1. A remíza na světelné tabuli svítila po druhé třetině, takže rozhodnutí padlo až ve třetí třetině.
Ve 41 minutě se do úniku dostal Lauenstein, který se nemýlil, 2:1. O dvě minuty později, se Havíři prosadili i v početní nevýhodě, kdy Staněk přihrál Fojtikovi, 3:1. V tomto zápase velmi zaměstnával  soupeře Havířovský Lauemstein, svou rychlostí , kterou si vytvořil mnoho šanci , z nichž dvě skončili v bráně.  V dalším kole soutěže vyjíždí Havíři na led Českých Budějovic a Pardubic ve dnech 19.-20.11.

Autor : Erik Fojtík

Parahokej Havířov z.s. – Flamingos Ostrava

3 : 1 (0:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 24. Ingo (Mlčák, Kudrna), 40. Ingo (Mlčák, Fojtík), 42. Fojtík (Staněk, Ingo) – 11. Hečko (Kudela)

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – Rauš, Kudrna, Fojtík, R. Staněk, Sobotková, Kuhli-Auenstein, Stiborský, Rábik, Prostředník, Mlčák, Forgo
Trenér: Tomáš Mlčák

Flamingos Ostrava: M. Kudela (T. Staněk) – V. Kudela, Handl, Vrubel – Gotthardt, Dzimko, Židlická, Varga, Bařík, Němec, Hečko
Trenér: Jan Szturc

Rozhodčí: Daniel Majetný, Břetislav Škuta
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 431x